jump to navigation

Ocak 2009 KEY ödemeleri hakkında Ocak 19, 2009

Posted by splitmerge in Her Telden.
Tags: , ,
trackback

Adli Tıp’ı yıpratmamalıyızKonut edindirme yardımında (KEY) 140 bin SSK’lı vatandaşa KEY paralarının ödenmesini sağlayacak liste, Resmi Gazete’nin 16 Ocak 2009 Cuma günkü mükerrer sayısında yayımlandı.


AA-Emlak Konut Genel Müdürü Feyzullah Yetkin, listede yer alan vatandaşların bugünden itibaren Ziraat Bankası şubelerine başvurarak paralarını alabileceklerini bildirdi. Yetkin, A.A muhabirine yaptığı açıklamada, Ziraat Bankası şubesinde yoğunluk olmaması için vatandaşların öncelikle ’’www.keyodemeleri.com’’ adresinden TC kimlik numaralarıyla isimlerini kontrol ettikten sonra bankaya gitmelerini istedi. Feyzullah Yetkin, bu vatandaşlara toplam 206 bin TL ödeneceğini kaydetti.

KEY kapsamında şimdiye kadar 2,4 milyar TL ödendiğini hatırlatan Yetkin, bunun 1,8 milyar TL’sinin Emlak Konut tarafından karşılandığını kalan bölümünü Hazine Müsteşarlığının verdiğini belirtti.

2009 yılı bütçe kanununa eklenen maddeyle Sosyal Güvenlik Kurumunun itirazlardan sonra yeni liste hazırlamasına ilişkin sürenin 6 ay uzatıldığını hatırlatan Yetkin, buna ilişkin çalışmaların da SGK tarafından yürütüldüğünü söyledi.

Yeni ödeme listesine ilişkin mükerrer Resmi Gazete’nin 16 Ocak 2009 gece yarısı çok az sayıda basıldığı ve dağıtımının yapılmadığı öğrenildi.

haberX

Reklamlar

Yorumlar»

1. Top Posts « WordPress.com - Ocak 22, 2009

[…] Ocak 2009 KEY ödemeleri hakkında Konut edindirme yardımında (KEY) 140 bin SSK’lı vatandaşa KEY paralarının ödenmesini sağlayacak liste, Resmi […] […]

2. yunus - Ocak 22, 2009

key ödemelerine nereden bakabiliriz

3. 23.01.2009 - Ocak 24, 2009

ya bu emekli sandığı key ödemeleri hakkında bılgısı olan varmı ssklı arkadaşlara ödeme yapılacakmış emeklı sandığı çalışanları ne olacak acaba

4. emlak - Nisan 14, 2009

Çok güzel ve yararlı bir site olmuş

5. Emlak AVM - Temmuz 23, 2009

Çok güzel paylaşım!


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: