jump to navigation

Hosting Takip 3.4 Download Ağustos 31, 2008

Posted by splitmerge in Yazılım.
Tags:
trackback

Program Hosting hizmeti veren firmalara yönelik hazırlanmıştır. Müşteri ve hizmet takibi amacıyla kullanılmaktadır. Program ile domain, hostin, canlı yayın, reseller ve web tasarım hizmetlerinin kaydını tutabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Bu sürümde Eklenen Özellikler:

– Kasa defteri modülü ile ödemeler modülü ilişkisel hale getirilmiştir. Ödeme kaydı otomatik olarak kasa defterine işlenmektedir.
– Programın sistem tepsisine küçültülerek gizleme özelliği eklenmiştir.
– Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

Programın genel özellikleri:

Detayli müsteri ve firma bilgisi kaydi:
Müşterilerinizin kişisel ve fatura bilgilerini kaydedebilir ve dilediğiniz zaman çeşitli kriterlere göre arama ve sorgulama yapabilirsiniz. Örneğin tek tıklama ile borçlu müşerilerinizi ya da hizmet süresi dolmuş müşterilerinizi görebilirsiniz.

Detayli hizmet kaydi
Verdiğiniz hizmetlerin başta tarih ve ücret bilgileri olmak üzere her türlü detayını kaydedebilir ve çeşitli kriterlere göre sorgulayabilirsiniz. Örneğin herhangi iki tarih arasında verdiğiniz hizmetleri ya da bir hosting paketinden kaç tane sattığınızı tek tıklama ile görmeniz mümkündür.

Kullanıcı Tanımlı Hizmet Kaydı

Eğer standartlara uymayan ya da pek yaygın olmayan hizmetler veriyorsanız bu özellik çok işinize yarayacaktır. Verdiğiniz hizmeti kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Hizmette tutacağınız verilerin alan adlarını belirleyerek hizmet tanımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Detaylı Ödeme Kaydı
Müşterilerinizin yaptığı ödemelerin kayıtlarını tutabilir ve bunların toplamını görebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıya yönelik esnek bir açıklama alanı da bulunmaktadır.

Kullanıcı tanımı ve programa şifreli erişim

Program çok kullanıcılı olarak çalışmaktadır. 3 çeşit kullanıcı profiline sahip olan program ile tam ve kısıtlı kullanıcılar tanımlayabilirsiniz.

Gelişmiş sorgulama özelliği
Program çok gelişmiş sorgulama ve arama özelliğine sahiptir. Tarihe, pakete, müşteri türüne, hizmet türüne vb. kriterlere göre sorgulamalar yaptırabilir ve bunların listesini yazıcıdan alabilir ya da Excel’e aktarabilirsiniz.

Müşterilere toplu mail gönderebilme özelliği
Programın oldukça gelişmiş bir mail gönderme özelliği mevcuttur. Dilerseniz text tabanlı , dilerseniz de html tabanlı mailler hazırlayabilirsiniz. Maillerin üst ve alt bilgisini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Örneğin süresi dolmuş ya da dolmak üzere olan müşterilerinize tek tıklama ile toplu mail göndermeniz mümkündür. Ayrıca çeşitli duyuru mailleri hazırlayıp tüm müşterilerinize de topluca gönderebilirsiniz. Belirlediğiniz bir müşteriye tüm hizmet ve ödeme bilgilerini tek tıklama ile mail olarak gönderebilirsiniz.

Ağ üzerinden erişim
Program kullanıcılarına ağ desteği de sunmaktadır. Yerel ağ üzerinde birden çok bilgisayarda programı kullanmanız mümkündür. Gelişmiş ağ denetim özelliği sayesinde kullanıcıların birbirinden habersiz kayıt silmeleri ve düzenlemeleri engellenmiş olup, çeşitli uyarılarla kullanıcıyı yönlendirmektedir.

Fatura yazdırma özelliği
Program oldukça kullanışlı bir fatura yazdırma modülüne de sahiptir. Tarayıcı ile faturanızı tarayıp , sürükle bırak tekniği ile yazdırma ayarlarınızı yapabilirsiniz. Böylece milimetrik hassasiyette faturalar yazdırabilirsiniz. Birden çok fatura ayarı kaydedip dilediğiniz zaman bu ayarları çağırabilirsiniz.

Kasa defteri modülü
Programda yer alan kasa defteri modülü ile gelir-gider akışınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tarih ve nakit hareket türüne göre sorgulamalar yapabilirsiniz. Örneğin belirlediğiniz tarihler arasında toplam gideriniz ve gelirinizi görebilir ve bunları yazıcıya aktarabilirsiniz.

Yedekleme Özelliği
Programın tüm yedeğini tek bir dosya şeklinde alabilirsiniz. Dosyalar sıkıştırıldığı için yedek dosyası çok az yer kaplamaktadır. Ayrıca aldığınız yedeği daha sonra tek bir tıklama ile yükleyebilirsiniz.

Program demo sürüm olarak yayınlanmaktadır. Demo sürümde 10 müşteri kaydı sınırlaması vardır.
Programın tam sürüm ücreti 150 YTL dir.

Download:http://www.ercanyazilim.net/programlar/HT_Setup.zip

Reklamlar

Yorumlar»

No comments yet — be the first.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: